Rekomendacje
Dekoracyjne lustro akrylowe na ścianę diament
Dekoracyjne lustro akrylowe na ścianę diament
146,00 zł 126,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Romb
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Romb
197,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro akrylowe Prostokąty
Dekoracyjne lustro akrylowe Prostokąty
173,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Kot
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Kot
119,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe  Paski
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Paski
282,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Trzy Koła
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Trzy Koła
132,00 zł
szt.
Napis na ścianę Witamy w naszym domu
Napis na ścianę Witamy w naszym domu
49,00 zł
szt.

lustra zegary ścienne Grafika 3D Lamki LED 3D Serwety Lamy drewniane Panele  foto ramki

Napisy na ścianę idealne do pokoju dziecięcego 0
Napisy na ścianę idealne do pokoju dziecięcego

Intensywny rozwój dziecka wymaga dokonywania częstych zmian aranżacji dziecięcego pokoju, a co za tym idzie, przeprowadzania częstych remontów. Do niedawna tylko w taki sposób można było nadążyć za zmieniającym się gustem latorośli. Obecnie na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie – wystarczą bazowe kolory ścian oraz naklejki, które można zmieniać wraz z rozwojem dziecka. Ich użycie pomaga uzyskać ciekawą, łatwo modyfikowalną dekorację.

Rodzaje naklejek na ścianę

Do aranżacji ścian w pokoju dziecięcym użyć można kolorowych tapet z typowo dziecięcymi wzorami. Zamiast tego, zastosować można naklejki na ścianę, z dowolnie wybranym motywem. W zależności od wieku i płci dziecka naklejki mogą być bardzo różnorodne – od jednobarwnych kształtów, przez kolorowe wzory. Te samoprzylepne ozdoby na ścianę mogą mieć niewielkie rozmiary lub stanowić odzwierciedlenie przedmiotów w rzeczywistych wymiarach. Mogą przedstawiać sylwetki znanych osób lub postaci z bajek – propozycji jest naprawdę dużo. Idealnym rozwiązaniem dla najmłodszych mogą się okazać naklejki ze zwierzętami. W zależności od upodobań mogą to być zwierzęta domowe lub dzikie, ptaki owady, ryby. Można do nich w łatwy sposób dobrać kolorystykę pościeli oraz inne drobiazgi w pokoju. Zastosowanie dekoracji ściennej 3D pozwoli dodatkowo wizualnie powiększyć pomieszczenie. Może to być trójwymiarowy podwodny świat, dżungla lub na przykład statek piracki lub zamek księżniczki. Popularnym motywem naklejek dekorujących wnętrza są motywy kwiatowe. Tu – podobnie, jak w przypadku zwierząt – kwiaty mogą być rodzime lub bardzo egzotyczne. Naklejki mogą mieć formę pojedynczych kwiatów lub łąki pełnej roślin.

A może napis?

Podejmując się aranżacji pokoju dziecięcego, należy wziąć pod uwagę zarówno potrzeby wynikające z wieku pociechy, jak i jego upodobania. Obecnie równie popularnymi dekoracjami w pokojach dziecięcych, jak postaci zwierząt czy motywy kwiatowe, są napisy na ścianę. Ten rodzaj naklejek w pokoju dziecięcym może pomóc zmotywować pociechę do codziennego czytania. Dzięki nim można też wyraźnie rozgraniczyć w pokoju strefy przeznaczone do zabawy i do wypoczynku. Starsze dziecko przy pomocy wybranego cytatu lub przysłowia, będzie mogło wyrazić siebie. Naklejane napisy, wykorzystywane do dekoracji ścian wyglądają idealnie nawet po kilkunastu miesiącach od zawieszenia. Ich mocowanie odbywa się przy użyciu taśmy dwustronnej – ogranicza to wykorzystywanie gwoździ i robienie dziur w ścianach. Ich montaż jest szybki i prosty.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl