lustra akrylowe  zegary ścienne    Naklejki  Grafika 3D  Lamki LED 3D  Serwety  Lamy drewniane  Panele   foto ramki      szablony          

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODNA Z RODO
1. Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Klienta jest KORNIK Mieczysław Kowalczyk  z siedzibą przy ul. Obrońców Westerplatte 5  w Pruszcz Gdański 83-000, tel.501 103 361 e-mail: laser@kornik.biz.pl
2. Dane osobowe Klientów są przetwarzane w celu realizacji i obsługi umowy sprzedaży Towaru przez Sprzedawcę.
3. Dane osobowe znajdujące się w bazie danych Sprzedawcy nie są przekazywane podmiotom, które nie uczestniczą w realizacji umowy sprzedaży Towaru.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja zamówienia.
5. Poprzez akceptację odpowiednich klauzul zawartych w formularzu rejestracyjnym Klient wyraża dobrowolną zgodę na:
a) przetwarzanie jego danych osobowych przez KORNIK
w celach marketingowych,
b) otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną od KORNIK Mieczysław Kowalczyk
6.  Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia oraz do umożliwiania  przesyłania do Klienta spersonalizowanej informacji handlowej. Po tym czasie dane są przechowywane wyłącznie na potrzeby zabezpieczenia dochodzenia roszczeń.
7. Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe, prawo do ich poprawienia, wniesienia żądania ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych a także ich usunięcia z bazy Administratora.
8. W każdym momencie Klient ma prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urząd Ochrony Danych.
9. Powierzone dane zostają zabezpieczone zgodnie z ustawami: ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) i ustawia z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) oraz rozporządzeniem z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).
10. Dane osobowe zostają zabezpieczone przed ich udostępnianiem osobom nieupoważnionym oraz przed przetwarzaniem danych niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.
11. Dane osobowe Klienta nie będą automatyzowane ani profilowane.
12. Mamy prawo przekazywać dane Klienta do podmiotów trzecich, tylko i wyłącznie w celu zrealizowania zamówienia, takimi podmiotami są: firma kurierska, serwis furgonetka.pl - serwis oferujący przesyłki kurierskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl