Rekomendacje
Dekoracyjne lustro akrylowe Cegła
Dekoracyjne lustro akrylowe Cegła
173,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro akrylowe
Dekoracyjne lustro akrylowe
148,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro akrylowe "Drzewo"
Dekoracyjne lustro akrylowe "Drzewo"
194,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe ZEBRA
Dekoracyjne Lustro Akrylowe ZEBRA
357,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Koło
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Koło
175,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe rąbu
Dekoracyjne Lustro Akrylowe rąbu
768,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro akrylowe  Wycinanka
Dekoracyjne lustro akrylowe Wycinanka
358,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe
Dekoracyjne Lustro Akrylowe
124,00 zł
szt.

lustra zegary ścienne Grafika 3D Lamki LED 3D Serwety Lamy drewniane Panele  foto ramki

Lustra dekoracyjne - jak wykorzystać w salonie? 0
Lustra dekoracyjne - jak wykorzystać w salonie?

Oryginalnie

Lustra zazwyczaj kojarzą nam się z prostokątnym lub okrągłym kształtem, dlatego też dla wielu osób może być zaskoczeniem, jakie inne formy mogą one przybierać. Piłki, kryształy, zwierzęta, anioły, drzewa, a to tylko początek listy. Lustra dekoracyjne w naszym sklepie internetowym to bowiem ogromna różnorodność kształtów, dzięki czemu można wybierać je tak samo jak wybieramy inne dekoracje: zgodnie z naszymi pasjami czy zainteresowaniami. Dzięki temu będą stanowić znakomitą alternatywę choćby dla ozdobnych grafik naściennych, które trudniej wymienić na nowe.

Minimalistycznie

Nawet jeśli zdecydujemy się na zamontowanie finezyjnego lustra dekoracyjnego, wciąż mamy do czynienia ze szkłem, które uchodzi za bardzo minimalistyczne tworzywo. Właśnie dlatego można wieszać je w tych salonach, w których chcemy skupić uwagę gości tylko kilkoma centralnymi dekoracjami. Wówczas możemy zdecydować się na subtelne akcenty, takie jak szklane piórko, które nie zburzy harmonii we wnętrzu, a mimo to będzie sprawiać wrażenie niecodziennego, ciekawego dodatku.

Praktycznie

Jednak wybierając lustro nie tylko dekorujemy przestrzeń, ale również osiągamy praktyczną korzyść w postaci optycznego powiększenia wnętrza. Będzie to szczególnie ważne w niedużych salonach, w których najlepiej lustro zamontować na  największej ścianie za sofą lub na ścianie bezpośrednio naprzeciwko okna, dzięki czemu odbijane światło dzienne da wrażenie dodatkowej przestrzeni. Lustrami możemy podkreślić także inne dodatki, np. umieszczając przed nimi rzeźby, wazony, dekoracje kwiatowe czy inne akcenty.

Lustra powinny znaleźć się nie tylko w łazience oraz w przedpokoju. Bez wątpienia warto dekorować nimi także pokój dzienny, dla optycznego powiększenia oraz dodania oryginalnego akcentu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl