Blog
Produkt dnia
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Kot
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Kot
109,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro akrylowe Motyle
Dekoracyjne lustro akrylowe Motyle
123,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe  Diament
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Diament
142,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Serce
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Serce
161,00 zł
szt.
Ramka na zdjęcia
Ramka na zdjęcia
40,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Koło
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Koło
175,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Słońce
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Słońce
175,00 zł
szt.
Lampki LED w nietypowych kształtach – hit w aranżacji wnętrz 0
Lampki LED w nietypowych kształtach – hit w aranżacji wnętrz

Oświetlenie odgrywa ważna rolę w naszych wnętrzach, projektując je zwracamy uwagę na jego funkcjonalność. Dzięki światłu można kreować niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Niezastąpione w tej kwestii są lampki LED, dlatego zachęcamy do poznania możliwości, jakie oferują.

Dlaczego oświetlenie LED?

Oświetlenie w technologii LED od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Docenia się jego energooszczędność, żywotność, ale też oferowane przez nie możliwości. Można wykorzystywać we wszystkich typach pomieszczeń w charakterze oświetlenia głównego, sprawdza się też jako dodatkowe źródło światła. Chętnie stosuje się je do podświetlania schodów, witryn, wnęk, by ułatwić korzystanie z nich. Niezaprzeczalnym atutem oświetlenia ledowego jest bogactwo kolorów i odcieni oraz dostęp do różnych poziomów jasności, pozwalających wprowadzić oryginalne rozwiązania w wystroju.

Jak osiągnąć niepowtarzalny efekt w aranżacji wnętrz?

Podczas projektowania wnętrz musimy uwzględnić umiejscowienie punktów świetlnych. Jednak aranżując wygląd pomieszczeń, powinniśmy dołożyć starań, by uzyskały niepowtarzalny styl oraz nastrój. W osiągnięciu oryginalnego efektu pomogą nam lampki LED zachwycające nas wyjątkowymi możliwościami dekoracyjnymi. Naszą uwagę powinny zwrócić nocne lampki LED, które dzięki grze światła uczynią z każdego wnętrza, a zwłaszcza z sypialni przestrzeń magiczną. Warte zainteresowania są lampki kreujące efekt hologramu 3D w kształcie, np. łapacza snów, motyla, modelu kuli ziemskiej oraz w wielu innych. Umieszczone lampki ledowe na transparentnej pleksi po rozświetleniu, zwłaszcza w zaciemnionym pomieszczeniu, wywołują wrażenie, iż w pokoju unosi się hologram, mogący dodatkowo zmieniać barwy na siedem różnych. Odczucia są więc niewiarygodne i gdyby nie świadomość, że jest to lampka nocna wykorzystująca świetlną technologię, uwierzylibyśmy w istnienie zjawisk nadprzyrodzonych. Zaletą lampek LED o niepowtarzalnych kształtach jest niezwykła łatwość obsługi za pomocą jednego przycisku. Tak jak każde oświetlenie tej technologii pozwala nam zaoszczędzić zużycie energii. Istnieje możliwość wykonania lampki według własnego pomysłu klienta, a osiągnięty efekt przewyższy nasze oczekiwania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl