lustra akrylowe  zegary ścienne    Naklejki  Grafika 3D  Lamki LED 3D  Serwety  Lamy drewniane  Panele   foto ramki      szablony             

Lampki LED w nietypowych kształtach – hit w aranżacji wnętrz 0
Lampki LED w nietypowych kształtach – hit w aranżacji wnętrz

Oświetlenie odgrywa ważna rolę w naszych wnętrzach, projektując je zwracamy uwagę na jego funkcjonalność. Dzięki światłu można kreować niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Niezastąpione w tej kwestii są lampki LED, dlatego zachęcamy do poznania możliwości, jakie oferują.

Dlaczego oświetlenie LED?

Oświetlenie w technologii LED od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Docenia się jego energooszczędność, żywotność, ale też oferowane przez nie możliwości. Można wykorzystywać we wszystkich typach pomieszczeń w charakterze oświetlenia głównego, sprawdza się też jako dodatkowe źródło światła. Chętnie stosuje się je do podświetlania schodów, witryn, wnęk, by ułatwić korzystanie z nich. Niezaprzeczalnym atutem oświetlenia ledowego jest bogactwo kolorów i odcieni oraz dostęp do różnych poziomów jasności, pozwalających wprowadzić oryginalne rozwiązania w wystroju.

Jak osiągnąć niepowtarzalny efekt w aranżacji wnętrz?

Podczas projektowania wnętrz musimy uwzględnić umiejscowienie punktów świetlnych. Jednak aranżując wygląd pomieszczeń, powinniśmy dołożyć starań, by uzyskały niepowtarzalny styl oraz nastrój. W osiągnięciu oryginalnego efektu pomogą nam lampki LED zachwycające nas wyjątkowymi możliwościami dekoracyjnymi. Naszą uwagę powinny zwrócić nocne lampki LED, które dzięki grze światła uczynią z każdego wnętrza, a zwłaszcza z sypialni przestrzeń magiczną. Warte zainteresowania są lampki kreujące efekt hologramu 3D w kształcie, np. łapacza snów, motyla, modelu kuli ziemskiej oraz w wielu innych. Umieszczone lampki ledowe na transparentnej pleksi po rozświetleniu, zwłaszcza w zaciemnionym pomieszczeniu, wywołują wrażenie, iż w pokoju unosi się hologram, mogący dodatkowo zmieniać barwy na siedem różnych. Odczucia są więc niewiarygodne i gdyby nie świadomość, że jest to lampka nocna wykorzystująca świetlną technologię, uwierzylibyśmy w istnienie zjawisk nadprzyrodzonych. Zaletą lampek LED o niepowtarzalnych kształtach jest niezwykła łatwość obsługi za pomocą jednego przycisku. Tak jak każde oświetlenie tej technologii pozwala nam zaoszczędzić zużycie energii. Istnieje możliwość wykonania lampki według własnego pomysłu klienta, a osiągnięty efekt przewyższy nasze oczekiwania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl