lustra akrylowe  zegary ścienne    Naklejki  Grafika 3D  Lamki LED 3D  Serwety  Lamy drewniane  Panele   foto ramki      szablony            

Jakie wyróżniamy grafiki ozdobne na ścianę? 0
Jakie wyróżniamy grafiki ozdobne na ścianę?

Rodzaje ozdobnej grafiki użytkowej

Funkcję te mogą pełnić:

  • plakaty – choć stosowane przede wszystkim jako element reklamowy i informacyjny, mogą znaleźć się również na ścianach. Drukowane są na papierze plakatowym o gramaturze od 100 do 130, który dodatkowo cechuje się wodoodpornością, nieprzezroczystością, sztywnością i wytrzymałością. Tematyka plakatów ozdobnych do wnętrz jest bardzo różnorodna. Mogą być to m.in. przedstawienia krajobrazów, zwierząt, miast itp.
  • ilustracje – elementy graficzne, które najczęściej dodawane są do książek oraz artykułów,
  • grafiki w formie drzeworytu – technika graficzna druku wypukłego, w której używa się deski. To właśnie na nie nanoszony jest rysunek, zaś przy pomocy odpowiednich narzędzi wycinane jest tło, które finalnie będzie białe.

Ozdoby naścienne

Najbliższe definicji grafiki w formie drzeworytu są oferowane w naszym sklepie internetowym grafiki dekoracyjne powstałe na drewnianej sklejce. Cechują się spokojną i jednolitą kolorystyką (czerń lub biel), dzięki czemu najlepiej sprawdzą się we wnętrzach nastawionych na nowoczesność i minimalizm. Ich tematyka jest bardzo różnorodna. Są to m.in. ptaki, drzewa, zwierzęta, kwiaty, a także postacie.

Gdzie umieścić grafiki ozdobne?

Grafiki ozdobne będą prezentować się doskonale w każdym pomieszczeniu, w którym mamy do zagospodarowania nieco przestrzeni na ścianie. Jako główna dekoracja sprawdzą się m.in. na ścianie za sofą lub narożnikiem, w sypialni nad łóżkiem, a także w gabinecie. Niektórzy decydują się na umieszczenie tego typu ozdób również w łazienkach, dla ożywienia pomieszczenia, szczególnie utrzymanego w kolorze białym.

Grafiki ozdobne to szybki sposób na zmianę wyglądu wnętrza, bez konieczności wydawania na ten cel dużo pieniędzy. Ozdobne grafiki w naszym sklepie kosztują od zaledwie 8 do 75 zł, będąc jednocześnie stylowymi i ponadczasowymi.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl