Blog
Produkt dnia
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Kot
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Kot
109,00 zł
szt.
Dekoracyjne lustro akrylowe Motyle
Dekoracyjne lustro akrylowe Motyle
123,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe  Diament
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Diament
142,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Serce
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Serce
161,00 zł
szt.
Ramka na zdjęcia
Ramka na zdjęcia
40,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Koło
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Koło
175,00 zł
szt.
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Słońce
Dekoracyjne Lustro Akrylowe Słońce
175,00 zł
szt.
Jakie wyróżniamy grafiki ozdobne na ścianę? 0
Jakie wyróżniamy grafiki ozdobne na ścianę?

Rodzaje ozdobnej grafiki użytkowej

Funkcję te mogą pełnić:

  • plakaty – choć stosowane przede wszystkim jako element reklamowy i informacyjny, mogą znaleźć się również na ścianach. Drukowane są na papierze plakatowym o gramaturze od 100 do 130, który dodatkowo cechuje się wodoodpornością, nieprzezroczystością, sztywnością i wytrzymałością. Tematyka plakatów ozdobnych do wnętrz jest bardzo różnorodna. Mogą być to m.in. przedstawienia krajobrazów, zwierząt, miast itp.
  • ilustracje – elementy graficzne, które najczęściej dodawane są do książek oraz artykułów,
  • grafiki w formie drzeworytu – technika graficzna druku wypukłego, w której używa się deski. To właśnie na nie nanoszony jest rysunek, zaś przy pomocy odpowiednich narzędzi wycinane jest tło, które finalnie będzie białe.

Ozdoby naścienne

Najbliższe definicji grafiki w formie drzeworytu są oferowane w naszym sklepie internetowym grafiki dekoracyjne powstałe na drewnianej sklejce. Cechują się spokojną i jednolitą kolorystyką (czerń lub biel), dzięki czemu najlepiej sprawdzą się we wnętrzach nastawionych na nowoczesność i minimalizm. Ich tematyka jest bardzo różnorodna. Są to m.in. ptaki, drzewa, zwierzęta, kwiaty, a także postacie.

Gdzie umieścić grafiki ozdobne?

Grafiki ozdobne będą prezentować się doskonale w każdym pomieszczeniu, w którym mamy do zagospodarowania nieco przestrzeni na ścianie. Jako główna dekoracja sprawdzą się m.in. na ścianie za sofą lub narożnikiem, w sypialni nad łóżkiem, a także w gabinecie. Niektórzy decydują się na umieszczenie tego typu ozdób również w łazienkach, dla ożywienia pomieszczenia, szczególnie utrzymanego w kolorze białym.

Grafiki ozdobne to szybki sposób na zmianę wyglądu wnętrza, bez konieczności wydawania na ten cel dużo pieniędzy. Ozdobne grafiki w naszym sklepie kosztują od zaledwie 8 do 75 zł, będąc jednocześnie stylowymi i ponadczasowymi.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl